Pomocný pracovník do Holandska, 17,50 EUR / hod. (bez praxe)

ISS projects, s.r.o.

Miesto práce
Gouda, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
17,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ***POMOCNÝCH PRACOVNÍKOV*** do tehelne v Holandsku.
Nevyžadujeme žiadnu predchádzajúcu prax! Podmienkou je mať otvorenú živnosť minimálne dva mesiace z dôvodu získania povolenia, chuť pracovať a zarábať. Nástupná tarifa je 17,50 €/hodina (od 3000 €/mesiac) s jazykovou znalosťou alebo 15,00 €/hodina - bez jazykovej znalosti.
Dlhodobý projekt # práca na turnusy # ubytovanie aj doprava hradená!

* ubytovanie a doprava hradená
* možnosť nadčasov
* práca na turnusy
* zázemie stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- živnosť PODMIENKOU

Spoločnosť ISS projects, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného holdingu Andus Group so sídlom vo Vianen, v Holandsku. Hlavným predmetom činnosti je projektová činnosť súvisiaca s ponukou kvalifikovaných služieb v rámci sesterských spoločností.
Bližšie informácie o spoločnosti získate na www.issprojects.sk alebo www.andusgroup.com.
ID: 3966790  Megjelentetés dátuma: 10.10.2023  Alapbér (bruttó): 17,5 EUR/hod.