Pomocný pracovník – Holandsko - 14 €/hodina

ISS projects, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.mesačne od 2640 € do 3850 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce vo fabrike (výroba a spracovanie tehál a zmesí na výrobu tehál, váženie, balenie, vykladanie na palety, manipulácia s bremenami, práca s vysokozdvižným vozíkom).

* motivujúce finančné ohodnotenie
* ubytovanie sprostredkované
* doprava sprostredkovaná
* práca na turnusy
* zázemie stabilnej spoločnosti

ŽIVNOSŤ otvorená minimálne 2 mesiace je podmienkou z dôvodu vybavenia formulára A1.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– skúsenosti s prácou vo výrobnom prostredí – výhodou
– skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku – výhodou
– samostatnosť
– zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť ISS projects, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného holdingu Andus Group so sídlom vo Vianen, v Holandsku. Hlavným predmetom činnosti je projektová činnosť súvisiaca s ponukou kvalifikovaných služieb v rámci sesterských spoločností.
Bližšie informácie o spoločnosti získate na www.issprojects.sk alebo www.andusgroup.com.
ID: 1861933  Megjelentetés dátuma: 15.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 14 EUR/hod.mesačne od 2640 € do 3850 €