Technik BOZP

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000,-- (v závislostí od praxe a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie plnenie úloh v oblasti BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) vyplývajúcich zo slovenskej legislatívy.
• Poskytovanie odborných služieb, ktoré súvisia so zaisťovaním BOZP vrátane prevencie rizík a ochranou pred nimi.
• Spolupráca s pracovnou zdravotnou službou.
• Vyšetrovanie pracovných úrazov a iných mimoriadnych udalostí a ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom v zmysle platnej legislatívy
• Školenia zamestnancov z oblasti BOZP (vstupné, periodické) a preverovanie zamestnancov z predpisov o BOZP
• Vypracovanie plánu školení zamestnancov z oblasti BOZP

Práca v stabilnej firme, s príjemným kolektívom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v oblasti bezpečnosti práce výhodou
- osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
- znalosť právnych predpisov a noriem v oblasti BOZP a OPP
- práca vo výrobnej spoločnosti výhodou
- Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3254542  Megjelentetés dátuma: 28.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000,-- (v závislostí od praxe a skúseností kandidáta)