Projektový manažér

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinuje interné zdroje a tretie strany pre bezchybnú realizáciu projektov
• Zabezpečuje, že všetky projekty sú dodávané na čas a v požadovanom rozsahu
• Poskytuje pomoc pri definovaní rozsahu, cieľov projektu a zabezpečení technickej realizovateľnosti
• Vypracováva podrobný plán projektu monitoruje a sleduje pokrok, zaznamenáva zmien projektu
• Informuje a eskaluje manažmentu podľa potreby
• Vytvára riadenie rizík projektu a udržiava komplexnú projektovú dokumentáciu

• Stabilné pracovné miesto v silnej nadnárodnej spoločnosti
• Flexibilný priestor pre vlastnú sebarealizáciu a možnosť profesného rastu
• Práca na HPP s pružnou pracovnou dobou

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Spoločnosť ISS Facility Services spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Orientácia na detail, precíznosť, technické a analytické myslenie
• Riadiace a organizačné zručnosti vrátane dôrazu na detail a multi-tasking zručnosti
• Samostatne mysliaci so schopnosťou pracovať s minimálnym dohľadom pre plánovanie a sledovanie projektov
• Komunikatívnosť, flexibilita
• Odolnosť voči stresu
• Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3225120  Megjelentetés dátuma: 13.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou