Nástrojár - junior, pre vstrekovacie formy

ISPE, s.r.o.

Miesto práce
Skladová 3, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 Euro v závislosti od vedomostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- interná komunikácia
- zabezpečenie činností ako demontáž, čistenie, opätovné zloženie a iné tak, aby vstrekovacia forma a ostatné komponenty boli uvedené do plne funkčného stavu.
- kontrolu pri otvorení vstrekovacej formy, funkčnosť všetkých jej častí bez ohľadu na dôvod poruchy
- zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce vo svojej profesii spôsobom samokontroly
- dodržiavanie predpísaných prevádzkových a technologických postupov stanovených pre výkon danej činnosti
- celková údržba, čistenie a konzervácia foriem
- iné odborné nástrojárske činnosti
- zodpovednosť za dodržiavanie interných postupov, postupov a pokynov v oblasti kvality, ZP, BOZP a PO v spoločnosti a dodržiavania separácie odpadov na pracovisku, taktiež zodpovednosť za dodržiavanie mlčanlivosti

- stravné lístky v hodnote 4,- EUR plne hradené zamestnávateľom
- odborný rast v danej profesii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technické myslenie
- Precíznosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- Samostatné myslenie
- Dochvíľnosť, schopnosť pracovať v tíme

Sme inžinierska firma s vlastnou nástrojárňou zaoberajúca vývojom produktov, vrátane dizajnu, prototypov, vstrekovacích foriem a zavádzania projektov do výroby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2931113  Megjelentetés dátuma: 14.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700 Euro v závislosti od vedomostí a skúseností