Přední výrobce a dodavatel spotřebního zdravotnického materiálu s dlouholetou tradicí a globální působností doplňuje svůj obchodní tým a nabízí uplatnění v uvedené pozici s místem výkonu práce kdekoli v České/Slovenské republice.

Export manager Jihovýchodní Evropa, zdravotnictví (možný home-office)

Pracovná náplň:
• udržování a rozvíjení vztahů s distributory zdravotnického materiálu v rámci
již vybudované a fungující sítě v regionu Adria & Balkán
• podpora prodeje regionálních distributorů a zavádění nových výrobků
• vyjednávání finančních, marketingových a logistických podmínek
• monitoring a analýza trhu
• účast na odborných veletrzích

Požiadavky:
• zdravotnické vzdělání (nutná podmínka)
• referenční obchodní praxe
• aktivní znalost angličtiny, další jazyky jako NJ
nebo RJ jsou vítány
• výborné komunikační schopnosti, samostatnost a proaktivní přístup k řešení úkolů
• chuť rozvíjet dál své znalosti a dovednosti
• připravenost k cestování

Naša ponuka:
• atraktivní a samostatná práce na HPP u renomované výrobní společnosti
s dlouholetou tradicí
• motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou podle výkonu
• odborné zaškolení
• průběžné vzdělávání
• možnost home-office

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis spolu se stručným průvodním dopisem shrnujícím Vaše předpoklady pro výkon dané funkce. Těšíme se na jednání s Vámi!
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 3740457  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800 Eur