Naším klientom je renomovaná spoločnosť, ktorá patrí vo svojej oblasti medzi globálnych lídrov. Jej moderné technologické produkty a riešenia nachádzajú uplatnenie v B2B aj B2C segmentoch. Na slovenskom trhu pôsobí veľmi úspešne už cez 20 rokov.
S cieľom ďalej posilniť aktivity na slovenskom trhu hľadáme pre nášho klienta nového, pre marketing zanieteného pracovníka na pozíciu

Marketingový špecialista

(Marketing responsible / technology and solutions for B2B & B2C segments)
Pracovná náplň:
• zodpovednosť za komplexnú marketingovú stratégiu - v spolupráci s lokálnym manažmentom (reporting priamo riaditeľovi spoločnosti n Slovensku) a s marketingovým útvarom centrály spoločnosti v zahraničí
• plánovanie, realizácia a vyhodnocovanie všetkých marketingových aktivít na slovenskom trhu
• aktívna účasť na digitalizácii a využívaní online-marketingových nástrojov (social media, ...)
• plánovanie a follow-up marketingového rozpočtu spoločnosti
• lokalizácia firmených materálov včítane kontroly prekladov (brožúry, katalógy, cenníky,…)
• zodpovednosť za všetky reklamné a PR-aktivity (in-house a aj spolupráca s externou reklamnou agentúrou, PR-spoločnosťou, ...)
• zodpovednosť za udržiavanie a aktívna práca s lokálnou webovou prezentáciou
• organizácia eventov, výstav, firmených podujatí pre klientov
• podpora lokálnej siete obchodných partnerov / distribútorov v oblasti znalostí a aktivít

Požiadavky:
• ekonomické vzdelanie so zameraním na marketing
• minimálne trojročná prax v marketingu (segmenty B2B a B2C) v medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom trhu
• excelentné ovládanie slovenského jazyka
• výborná znalosť anglického jazyka (minimálne na úrovni C1)
• skúsenosti s prácou s modernými technológiami (IT, digital media - výhodou je aj schopnosť pracovať s grafickými programami)
• pro-aktívna, dynamická, flexibilná a iniciatívna osobnosť s vysokou mierou kreativity, schopnosťou pracovať štruktúrovane, samostatne a zodpovedne, s vynikajúcimi komunikačnými a interpersonálnymi zručnosťami

Naša ponuka:
Šikovnému marketingovému entuziastovi (m/f) ponúkame zaujímavú prácu v renomovanej medzinárodnej spoločnosti, vo výbornej tímovej atmosfére stabilného a efektívneho tímu. Komplexná starostlivosť o marketingové aktivity moderne zmýšľajúcej spoločnosti Vám umožní aj ďalší osobnostný a profesijný rast.
Samozrejmosťou sú aj zodpovedajúce finančné ohodnotenie a ďalšie benefity.

Zaujali sme Vás? Ak sa o túto pozíciu chcete uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV v anglickom jazyku a motivačný list, prípadne aj fotografiu a referencie) spolu s indikáciou očakávaného príjmu a termínu možného nástupu emailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície PMR10.1
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 3210875  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou