Stavbyvedúci

ise, s.r.o. Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• stavbyvedúci pre pozemné stavby
• realizácia bytových domov a administratívnych objektov
• kompletné riadenie a organizovanie pridelenej stavby
• určovanie a nastavovanie priorít na stavbe
• stavbyvedúci vedie stavbu a vystupuje ako generálny zhotoviteľ
• dodržiavanie a tvorba harmonogramu
• koordinácia subdodávateľov
• kontrola kvality prevedených prác
• realizácia stavby v súlade s projektovou dokumentáciou, detailmi a predpismi
• kontrola, preberanie a odovzdávanie stavebných prác
• hľadanie najvýhodnejších technických riešení
• komunikácia s investorom, projektantom a dozorom stavby
• tímová práca, organizuje ostatných technikov

• možnosť osobného a profesionálneho rastu
• práca v stabilnom kolektíve ľudí
• práca na zaujímavých projektoch v Bratislave
• príspevok na stravu, ubytovanie
• firemný telefón, notebook
• firemný automobil po zapracovaní/alebo príspevok na automobil
• MultiSport karta
• firemné akcie
• motivačné finančné ohodnotenie
• odmeny pri výročí pôsobenia v spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Oslovení budú iba vybraní uchádzači.
Váš životopis pošlite na email [email protected]
Pohovor prebieha v 2 kolách- 1.kolo formou testu, 2.kolo osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Vítané je oprávnenie stavbyvedúceho, nie je podmienkou
• Znalosť a prehľad o stavebných procesoch
• Zodpovednosť
• Výborné čítanie výkresov, technické zručnosti
• Zmysel pre detail a presnosť
• Komunikatívnosť, asertivita
• Flexibilita pracovného času
• Tímový hráč
• Motivuje spolupracovníkov

Spoločnosť ise, s.r.o. je stabilná, zabehnutá stavebná firma s viac ako 25 ročnou tradíciou. Naša spoločnosť pôsobí počas realizácie projektov ako generálny dodávateľ stavieb v Bratislavskom kraji. Sú to najmä projekty určené na bývanie alebo polyfunkčné objekty , administratívne , výrobné a obchodné budovy. Viac informácii na www.ise.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3945059  Megjelentetés dátuma: 9.12.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac