Vedúca sestra kliniky Reprofit Slovakia, a.s. Bratislava

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacPonúkaná mzda je uvádzaná od 2000 EUR/mesačne brutto, konečná mzda ale môže byť vyššia v závislosti od skúseností, kvalifikácie a praxe vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúca sestra kliniky Reprofit Slovakia, a. s. Bratislava

  • Vedenie, koordinácia a kontrola zdravotných sestier a oddelenia v súlade s požiadavkami zamestnávateľa
  • Plánovanie služieb sestier
  • Zodpovednosť za odborný rast a vzdelávanie zdravotných sestier
  • Zodpovednosť za objednávanie liekov a zdravotníckeho materiálu
  • Vedenie evidencie spotrebného materiálu
  • Pravidelné kontroly prístrojov a vybavenia na pracovisku
  • Kontrola správneho vedenia zdravotnej dokumentácie a evidencie výkonov do elektronického systému
  • Dodržiavať hygienu a poriadku na pracovisku
  • Asistencia pri odborných lekárskych zákrokoch a vyšetreniach
  • Zastupovanie zdravotných sestier na jednotlivých úsekoch pracoviska
  • Podpora tímu v poskytovaní kvalitnej zdravotnej starostlivosti pacientom
  • Komunikácia s lekármi a ostatnými zdravotníckymi pracovníkmi
  • Vypracovávanie a dodržiavanie interných smerníc a postupov
  • Podpora účasti na odborných školeniach a konferenciách
  • Vedieť pracovať v tíme a podporovať jeho spoluprácu

Typický deň na tejto pracovnej pozícii zahŕňa:

  • Koordináciu práce zdravotných sestier
  • Plánovanie a prípravu služieb sestier na základe potrieb pacientov
  • Kontrolu zdravotnej dokumentácie a výkonov do elektronického systému
  • Asistenciu pri odborných lekárskych zákrokoch a vyšetreniach

- bonusové kvartálne hodnotenie zamestnanca k základnej mzde,
- vianočné odmeny,
- teambuilding,
- jednozmenný pracovný režim (od 7.00-15.30 hod., 8:30- 17.00 hod.) bez nočnej práce,
- bezplatná možnosť parkovania,
- osobnostný rast a vzdelávanie
- účasť na kongresoch na Slovensku a v zahraničí,
- moderné vybavenie v kliniky,
- stabilné pracovné prostredie.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem, dovoľujeme si kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • 5 ročná prax na podobnej pozícii
  • Ovládanie jedného cudzieho jazyka
  • Výhodou prax v gynekológii a pôrodníctve
  • Príjemné vystupovanie na verejnosti
  • Výborné organizačné schopnosti
  • Koordinovanie práce
  • Zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, morálna bezúhonnosť
  • Tímový prístup
  • Profesionálna a empatická komunikácia
  • Flexibilita a snaha vzdelávať sa
  • Vyžadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie v oblasti zdravotníctva
  • Hard skills: zručnosti vedenia tímu, schopnosť riešiť problémy
  • Soft skills: komunikačné zručnosti, empatia, flexibilita
  • Ak máš skúsenosti a chceš sa stať Vedúcou sestrou kliniky Reprofit Slovakia, ozvi sa nám!

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Sotulářová
Tel.: +421905360190
E-mail: poslať životopis
ID: 3641456  Megjelentetés dátuma: 4.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac