Vrchná sestra

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
ISCARE, a.s., Kollárova, Martin
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od dosiahnutého vzdelania, praxe a skúseností s vedením sestier.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať plánovanie, organizáciu a kontrolu práce zdravotných sestier,
- dbať na dodržiavanie pracovnej disciplíny, hygieny a poriadku na pracovisku,
- viesť zdravotné sestry k aktívnemu prístupu k práci a pozitívne ich motivovať,
- dbať o odborný a jazykový rast zdravotných sestier,
- kontinuálne spolupracovať s vedúcim lekárom a managementom kliniky na zmenách s cieľom zefektívnenia činnosti zdravotných sestier a zlepšenia poskytovanej zdravotnej starostlivosti,
- zabezpečovať, aby všetky záznamy a informácie o pacientoch boli riadne zaznamenávané do zdravotníckeho systému a zdravotníckych kariet,
- spracovávať pravidelný reporting pre management spoločnosti podľa pokynov nadriadených,
- zodpovedať za aktualizáciu a dodržiavanie vnútorných predpisov a štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v oddelení zdravotných sestier,
- zodpovedať za dodržiavanie kvality podľa štandardov ISO, spolupracovať na audite ISO, zabezpečovať pravidelné kontroly a servis prístrojov,
- kontrolovať vykazovanie zdravotníckych výkonov na poisťovne,
- informovať nadriadených o všetkom, čo môže ovplyvniť chod sesterskej činnosti, činnosti recepčnej alebo celej spoločnosti zamestnávateľa,
- poskytovať komplexnú zdravotnú starostlivosť pacientovi v odbore reprodukčná medicína.

- práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení,
- jednozmenný pracovný režim bez nočnej práce,
- vianočné odmeny,
- bonusové mzdové kritéria k základnej zložke mzdy.

Ak máte záujem pracovať v centre reprodukčnej medicíny ISCARE, a.s. Martin a spĺňate požadované podmienky, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis mailom na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- kvalifikácia v odbore: všeobecná sestra,
anesteziologická sestra, urologická sestra alebo
pôrodná asistentka - je výhoda (nie podmienka),
- prax v IVF centre alebo na gynekológii je veľká výhoda,
- ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka (DE, HU, ENG, ITA) je podmienka.

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3474019  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac