Skúšobný technik

IS - Industry Solutions, a.s.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 EUR/mesiacod 1100€ v závislosti od skúsenosti v priemyselnej elektrotechnike a samostatnosti. Pozícia vhodná aj pre absolventov bez skúsenosti- platové ohodnotenie dohodou. Platová simulácia: 1100€ mesačný plat 1400€ cestovné náhrad + diéty za mesiac pobytu v zahraničí (v závislosti od krajiny) 385€ odlučné/mesiac. Ďalšie ročné bonusy: 2000- 2600€ bonifikácie pri 15-20% kritériu 500€ ( príspevok na dopravu do práce + sociálny program) Ubytovanie zabezpečené hotelovo, penzióny, prenájom bytov...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš kolektív o nových kolegov servisných technikov.
Práca na stavbách v rôznych cyklusoch – 5/10/14 dňové cykly(SK/CZ), prípadne 3 týždne zahraničie + 1 týždne doma- v závislosti od vzdialenosti, kde realizujeme stavbu. V priemere 50% z roku mimo SR.

- realizácia skúšok a uvádzanie do prevádzky zariadení a celkov dodávaných v rámci zákaziek podľa požiadaviek projekt manažérov a v súlade s technickými podkladmi a normami. Jedna sa o uvádzanie do prevádzky technológii a zariadenie v rámci novovybudovaných alebo rekonštruovaných závodov.
Oživovanie elektrorozvádzačov a nastavovanie parametrov jednotlivých pohonov a snímačov v interiéri alebo exteriéry (dopravníky,ventilátor,pumpy,…)
- oživovanie riadiacich systémov, priemyselných sieti, frekvenčných meničov,….
- zodpovednosť za dodržiavanie všeobecne záväzných predpisov a riadiacej dokumentácie spoločnosti súvisiacej s jeho pracovnou činnosťou,
- zabezpečenie kvality a dodržiavania termínov skúšok,
- vedenie sprievodnej dokumentácie skúšok.
- cestovanie- práca prevažne na zahraničných projektoch- turnusy.

- 20% bonifikácia z ročného platu (v prepočte ďalší 2,5 platu )
- zabezpečené ubytovanie (prenajaté byty, alebo hotelové ubytovanie) hradené zamestnávateľom
- 40% vreckové + diety
- 35% odlučné od rodiny zo základnej mzdy
- 200€ ročný príspevok na spoločenské, športové a kultúrne podujatia
- 3% príspevok do III.piliera zo strany zamestnávateľa
- stravný lístok v hodnote 4,5€ s príspevkom zamestnanca 0,05€/lístok
- 400€ príspevok pri narodení dieťaťa
- preplácanie kultúrnych, spoločenských a športových aktivít
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- teambuildingové akcie
- flexibilná pracovná doba
- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- notebook
- práca s najmodernejšími technológiami
- školenie v oblasti pracovného zaradenia
- priateľské pracovné prostredie

Ešte stále rozširujeme náš tím o nových kolegov na viacerých pozíciach. V prípade, že Vás nezaujala táto ponuka, prosím pozrite si aj naše ďalšie zverejnené ponuky, či Vás niektorá z uverejnených pozícií osloví.
Ponúkame možnosť aj absolventom vysokých škôl s požadovaným zameraním k zaškoleniu v našej spoločnosti a po zapracovaní aj s možnosťou dlhodobej spolupráce.
Svoje žiadosti zasielajte spolu s motivačným listom na uvedený e-mail.

Vzhľadom na veľké množstvo žiadosti budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnili zadané požiadavky. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia, zameranie riadiaca technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v technickej dokumentácií
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť čítania elektrotechnických schém
- skúsenosti v oblasti procesnej automatizácie
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti min. §21-platné
- ochota cestovať- práca aj v zahraničí
- práca s PC na pokročilej úrovni
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný riešiť situácie
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- iniciatívnosť

- priemyselná automatizácia a dodávka elektro zariadení pre priemysel,
- technologický rozvod elektrickej energie,
- meranie a regulácia,
- výroba rozvádzačov,
- riadenie pohonov
- VVN/VN/NN distribúcia,
- infraštuktúra priemyselných objektov
- dopravné projekty

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2841583  Megjelentetés dátuma: 15.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac