Remeselník zo všetkých odborov v teréne

IRS international repair service GmbH

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2.300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi prácu v medzinárodnej spoločnosti?
Sme medzinárodným servisným partnerom a zastupený v pätnásťich rôznych európskych krajinách.
Vyvíjame a rozširujeme sa už 20 rokov a hľadáme posilnenie nášho inovatívneho tímu.
Naša moderná rodinná firma Vám ponúka príjemné pracovné prostredie.
Naša ponuka služieb pokrýva celý sortiment služieb nábytkárského priemyslu.
V pripade, že sme upútali Vášu pozornost, získate viac informácii na našej webovej stránke: http://www.ir-service.com.

Máte chuť riešiť s nami tieto úlohy:

Spracovanie a posúdenie reklamácii.
Opravné práce na čalúnenom nábytku, čalúnených lôžkach ako aj povrchovej úprave bežných krycích materiálov v okruhu približne 50 - 100 km od miesta bydliska.
Technické poradenie.

Čo možete od nás očakávať:
Dostanete všetky materiály a kvalitné značkové náradie.
Dostanete províziu súvisiacu s výkonom priemerne €2.300,-
V našich moderných firemných priestoroch dostanete odborné školenie.
Ponúkame Vám pestrú pracovnú náplň.
Priateľskú, profesionálnu podporu od našich interných zamestnancov a oddelenia kvality.
Terminovanie, plánovanie a spracovávanie správ je naplňou nášho interného servisného tímu.

Informácie o výberovom konaní

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu?

Potom neváhajte dlho a pošlite nám svoju podrobnú žiadost a životopis s uvedením Vašich platových očakávaní a najskoršieho možného dátumu začatia najlepšie v elektronickej podobe:

Požiadavky na zamestnanca

Očakávame od Vás:

Ukončené vzdelanie ako čalúnnik, tesár, interiérový dekorátor, alebo podobné.
Manuálnu zručnosť.
Upravený vzhľad, radosť koordinovať procesy a priamy kontakt so zákazníkmi.
Nezávislosť, motivácia, spoľahlivosť a teamplayer.
Ako samostatne zárobkovo činná osoba (vyžaduje sa registrácia podniku).
Nevyhnutná znalosť nemeckého jazyka.
Vodičský preukaz B.

Naša spoločnosť:
IRS international repair service GmbH je stredne veľká rodinná remeselná spoločnosť so sídlom v Augsburgu (Bavorsko). Dodnes sa držíme rodinnej tradície.
Naša spoločnosť bola založená v roku 1998 v Augsburgu (Bavorsko) ako servisná firma so zameraním na "čalúnenie a renováciu čalúneného a sedacieho nábytku".
Keďže už viac ako 20 rokov neustále rastieme a neustále sa nám darí otvárať si nové trhy, stále hľadáme zamestnancov, ktorí by s nami chceli objavovať nové cesty. Naša moderná rodinná firma Vám ponúka príjemné pracovné prostredie.
Staňte sa súčasťou nášho úspešného príbehu a prihláste sa ešte dnes.
Tešíme sa na vašu prihlášku!
ID: 3613247  Megjelentetés dátuma: 4.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2.300€