Obchodný zástupca pre firemných zákazníkov Bratislava- okolie

IRD retail services, s. r. o.

Miesto práce
Ivanská cesta 3421/65, 821 04 Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2020
Od 1 200 EUR/mesiacZákladná fixná zložka do 1500eur + variabilná zložka (závisí od predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká bude vaša rola v tíme?
Aktívne vyhľadávanie verejené firemné dtb, osobné kontakty a oslovovanie nových zákazníkov, dohadovanie osobných stretnutí. Príprava na stretnutia, identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka.
Osobné stretnutia a aktívna komunikácia s potenciálnymi zkz.
Prezentácia produktov, ich výhody a funkcionality, odporúčanie služieb, ktoré najlepšie napĺňajú požiadavky zkz.
Vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia.
Uzatváranie obchodných zmlúv, budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta

- motivačný provízny systém
- rozvojové tréningy a školenia
- práca od pondelka do piatka, voľné víkendy
- služobný telefón, paušál, notebook, auto na služobné účely

Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť IRD retail services, ako miesto, ktoré chcete spojiť s Vašou budúcou pracovnou kariérou.

Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás pracovník oddelenia ľudských zdrojov alebo príslušný manažér na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- reprezentatívne vystupovanie
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť a zvládnutý time management
- schopnosť vytvárať a udržiavať si dobré vzťahy so zákazníkmi
- skúsenosti v oblasti obchodu a telekomunikačného sektoru sú podmienkou
- samostatné plnenie pracovných úloh

Spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným predajom mobilných telefónov, príslušenstva a spotrebnej elektroniky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3624580  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac