Telefonista

IRD retail services, s. r. o.

Miesto práce
Ivanská cesta 3421/65, 821 04 Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
03.02.2019
900 EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny, vynaliezavý, viete argumentovať a chcete sa v týchto vlastnostiach zdokonaľovať? Tak práve Vás hľadáme do nášho tímu.

- poskytovať aktuálne informácie o ponuke produktov a služieb O2
- telefonicky oslovovať a komunikovať s potenciálnymi zákazníkmi za účelom dohadovania stretnutí pre našich obchodníkov
- viesť administratívu a agendu stým spojenú
- nie je to aktívny predaj produktov ani služieb!!!

U nás po 3 mesiacoch môžete každý mesiac získať odmenu vo výške 200eur
Po 12 mesiacoch Vám navýšime mzdu o 200eur
Zamestnanecký telefón + paušál
Neformálne a priateľské prostredie

Prvý mesiac je potrebné dochádzať na pracovisko kvôli komplexnému zaškoleniu a potom je možná práca z domu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Vybraní uchádzači budú informovaní telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Komunikatívnosť
Tímový duch
MS Office na užívateľskej úrovni
Dravosť a samostatnosť
Hľadáme komunikatívnych ľudí a s orientáciou na zákazníka. Predchádzajúce skúsenosti v oblasti komunikácie so zákazníkmi sú veľkou výhodou.

Spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným predajom mobilných telefónov, príslušenstva a spotrebnej elektroniky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3575829  Megjelentetés dátuma: 22.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)