Disponent/ Dispečer dopravy

IQ Trans s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie organizačných, kontrolných a administratívnych činností,
- zabezpečovanie špedičnej činnosti v súlade so záujmami spoločnosti
- zabezpečenie potrebných prepravných povolení
- disponovanie s poskytnutými prepravami,
- samostatná cenotvorba a spracovanie ponúk
- komunikácia so zákazníkmi a s dopravcami, kontrola priebehu jednotlivých prepráv
- spolupráca a starostlivosť o pridelených zákazníkov
- vyhľadávanie a získanie nových obchodných partnerov, zákazníkov

- stabilné zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rastu
- motivačné bonusové ohodnotenie
- ostatné benefity spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš
životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

Do životopisu uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v nasledovnom znení:

" Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a v žiadosti o zamestnanie v spoločnosti IQ Trans s.r.o. pre spoločnosť IQ Trans s.r.o.. Súhlas dávam v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dobrovoľne s tým, že tieto údaje môžu byť spracúvané pre účely výberu uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti IQ Trans s.r.o..Vyššie uvedený súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov dávam na dobu neurčitú; tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Písomne alebo emailom vyrozumieme tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky a budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
prax v oblasti dopravy alebo špedície výhodou,
skúsenosti s nadrozmernou prepravou výhodou
samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, loajalita, výborné komunikačné schopnosti.

Dopravná spoločnosť , podnikajúca vo vnútroštátnej a medzinárodnej doprave, špecializujúca sa na nadmernú a nadrozmernú prepravu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 975489  Megjelentetés dátuma: 28.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac