Kontrolór s maďarským jazykom- práca z domu

IPSOS s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4-5€/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola zadaných údajov z rôznych obchodov – práca z domu.

Hľadáme na dlhodobú brigádu spolupracovníkov na pozíciu kontrolór pre kontrolu cenového monitoringu maďarského trhu. Práca je vždy v pondelok 8:00-12:00 a vo štvrtok 15:00-22:00. Dáta, resp. údaje sú v maďarskom jazyku, preto je potrebná znalosť maďarského jazyka na úrovni písania i čítania. Neskôr je možné i rozšírenie stanovených hodín na základe žiadosti klienta.

-dlhodobá spolupráca;
-zvýšenie základnej zložky odmeny podľa šikovnosti uchádzača;
-práca je vhodná aj pre študentov, či mamičky na materskej;
-zaškolenie;
-samozrejmosťou je i následná systémová podpora

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

-znalost práce na PC - bežný uživateľ;
-znalosť Maďarského jazyka na úrovni čítania/písania; resp. na úrovni pochopenia textu z oblasti obchodu (znalosť názvov produktov v obchodoch, napr. Tesco, Lidl, Spar, Auchan, atď.);
-nakoľko sa práca vykonáva z domu, podmienkou je vlastný počítač s pripojením na internet
-precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

Už piaty rok po sebe je Ipsos považovaný za najinovatívnejšiu agentúru. (GRIT 2023)

V Ipsose môžeš rozvinúť svoju kariéru na najvyššiu možnú úroveň. Sme jednou z najväčších a najznámejších prieskumných agentúr a aktuálne zamestnávame viac ako 18 000 ľudí v 90 krajinách, po celom svete. Sme zvedaví, inovatívni a neustále sa snažíme o najlepšie možné riešenia pre našich klientov. Zamestnávame talenty a dlhodobo s nimi pracujeme. Ak chceš o nás a našej práci zistiť viac, pozri sa na:

www.ipsos.sk

LinkedIn: Ipsos Slovakia (https://www.linkedin.com/company/35500423 )

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3562085  Megjelentetés dátuma: 17.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4-5€/h