Anketár výskumu cez telefón/možnosť práce z domu

IPSOS s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
5,00€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o telefonické rozhovory na rôzne témy, nejde o predaj.

Čo budete robiť?

• Zisťovať odpovede na otázky z vopred pripraveného dotazníka
• Práca s PC

Čo Vám ponúkame?

• Práca v najväčšej výskumnej agentúre v ČR
• Možnosť práce z pohodlia domu, alebo v mladom a priateľskom kolektíve
• Vlastné rozvrhnutie pracovnej doby
• Možnosť zmeniť pracovný úväzok na DPČ, IČO, HPP (podľa Vašich preferencií)
• Navýšenie platového ohodnotenia (v prípade kvalitne odvádzanej práce)
• Pracovisko v centre Prahy v moderne vybavených kanceláriách (Slovanský dům)

Informácie o výberovom konaní

+420 731 302 784, [email protected], http://fajn-brigada.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

IPSOS s.r.o. - sme profesionáli v oblasti marketingového výskumu. Sme zvedaví, inovatívni, neustále sa snažíme o najlepšie možné riešenia pre našich klientov. Využívame talenty v odbore a dlhodobo s nimi spolupracujeme. Chcete spolu s nami vytvárať prieskumy trhu pre rôzne spoločnosti? Zaujíma Vás, akými spôsobmi sa prieskum trhu realizuje?

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame?

• Dobré komunikačné a vyjadrovacie schopnosti, nebáť sa telefonovať
• Dobrá znalosť slovenského (a/alebo českého) jazyka
• Starostlivosť, spoľahlivosť, proaktivita, tímový duch

Pozícia je vhodná tiež pre ŠTUDENTOV SŠ a VŠ, ABSOLVENTOV, DÔCHODCOV, MATKY NA MATERSKEJ DOVOLENKE či ZDRAVOTNE POSTIHNUTÝCH. Práca na DPP, možnosť zmeny na DPČ, IČO či HPP.

Podieľaj sa na výskume trhu ako Operátor - aj z domu!
Sme najväčšia výskumná agentúra v ČR a aktuálne hľadáme:
Česky a slovensky hovoriacich anketárov pre výskum trhu

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3190534  Megjelentetés dátuma: 18.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,00€/hod