Špeditér cestnej prepravy

IPS Logistics s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď / podľa dohody
750 EUR v hrubom + mesačná provízia v závislosti od dosiahnutého výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, energického a ambiciózneho záujemcu , ktorý hľadá výzvy a je zameraný na výsledok. Jeho náplňou práce bude :
  • každodenná komunikácia v cudzom jazyku telefonicky a písomne
  • aktívne vyhľadávanie nových klientov ( telefón, mail )
  • aktívne vyhľadávanie vhodného dopravcu ( telefón, mail )
  • organizácia prepráv a sledovanie ich priebehu
  • spracovanie cenových ponúk na prepravu
  • prijímanie objednávok na prepravu
  • vybavovanie reklamácií
  • sledovanie platobnej disciplíny klientov

finančne motivujúce ohodnotenie, mobil, pružný prac. čas, firemné benefity, aktívne využívanie cudzieho jazyka, firemné podujatia, 13. plat pre výkonných zamestnancov

Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Požadujeme zaslanie životopisu a motivačného listu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Prax v špedícii alebo v doprave je vítaná, ale nie je podmienkou. Kladieme vysoký dôraz na výborné znalosti niektorého z požadovaných cudzích jazykov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • čestnosť
  • vynikajúce komunikačné zručnosti pri telefonovaní
  • obchodné a organizačné schopnosti
  • zodpovedný a aktívny prístup k práci
  • cieľavedomosť a silná motivácia
  • flexibilita

Spoločnosť ponúka logistické služby už viac ako 20 rokov. Sme stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami s férovým a ľudským prístupom k zamestnancom. Viac informácii o našej spoločnosti nájdete aj na www.ipslogistics.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Lukáč
Tel.: +421948477557
E-mail: poslať životopis
ID: 3439229  Megjelentetés dátuma: 3.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 EUR v hrubom + mesačná provízia v závislosti od dosiahnutého výkonu