Objektový manažér

ips cleaning s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 400 EUR/mesiac900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou pracovnej pozície objektový manažér je správa upratovacieho servisu v niekoľkých zverených objektov nasledovne :

- plánovanie a riadenie prác na zverených prevádzkach
- kontrola a zabezpečenie prevádzky strojov v spolupráci so správou majetku
- kontrola a zabezpečenie včasnej dodávky čistiacich prostriedkov, hygienického materiálu, pracovných pomôcok a oblečenia pre zverenú prevádzku a následné sledovanie a vyhodnocovanie ich spotreby
- pravidelná kontrola kvality prevedených prác na zverených prevádzkach
- kontrola a evidencia (elektronická) dochádzky zamestnancov
- riadenie a koordinácia činnosti podriadených a spolupracujúcich zamestnancov (*pracovníci jednorázového čistenia)
- školenie personálu z pracovných postupov (čistenie, ovládanie a základná údržba stroja, riedenie a používanie chémie)
- plnenie úloh vyplývajúcich zo zabezpečenia dodržania BP a PO a zaistenie preukázateľného vyškolenia pracovníkov
- komunikácia so zástupcami partnerov na zverených objektoch

- služobný automobil (aj na súkromné účely)
- služobný telefón
- služobný notebook
- pravidelné školenia
- prostredie rodinnej firmy

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotografiou zasielajte na [email protected]
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky za účelom osobného pohovoru.

Spoločnosť si vyhradzuje právo spätne kontaktovať len uchádzačov vybraných do ďalšieho kola výberu, t.j. k osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

- schopnosť viesť zverených pracovníkov
- schopnosť efektívneho plánovania pracovného času
- slušné vystupovanie
- počítačová gramotnosť
- samostatné a kreatívne rozmýšľanie pri riešení problémov
- zmysel pre detail

Sme súkromná slovenská spoločnosť zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti profesionálneho cleaningu : upratovanie interiéru, starostlivosť o exteriér, dodávky a predaj čistiaceho a hygienického sortimentu ai., s pôsobnosťou na Slovensku a do nášho tímu hľadáme spoľahlivú osobnosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3754689  Megjelentetés dátuma: 4.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 400 EUR/mesiac900