Partner do nového podniku/navrhnite predmet podnikania

iPlan s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
999 - 9 999 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti a VÝSLEDKY, ale Vaša aktuálna práca Vás nenapĺňa, nevidíte budúcnosť, viete že by sa to dalo robiť lepšie a jediné čo Vás brzdí je, že sa neviete dokopať z komfortnej zóny prípadne obava zo začínania "od nuly", neváhajte a navrhnite nám spoluprácu.
Novozaložená s.r.o. nemusí nijak súvisieť s našou aktuálnou činnosťou

Rekonštruujeme vlastné priestory v PRIEMYSELNOM areály na hranici okresov Žiar nad Hronom/ Žarnovica
Výrobno-skladovací priestor - 400m2 , výška 7m , mostový žeriav
Administratíva 500m2

ZMYSLOM NOVÉHO PROJEKTU JE EFEKTÍVNE VYUŽITIE PRIESTOROV

K životopisu pripojte krátky motivačný list a jednoduchú prezentáciu spoločného projektu .
Musí obsahovať základné vyčíslenie:
potrebný priestor
počet a typ zamestnancov
výšku prvotnej investície (technické, strojné vybavenie ...)
prípadné následné investície v procese
kto by mal byť zákazníkom
predpokladané výsledky v prvých piatich rokoch

Byť vlastným pánom so všetkými výhodami, ale aj nevýhodami

Ponuka je určená pre vedúcich/riadiacich pracovníkov s preukázateľnou praxou a skúsenosťami !
Základom sú skúsenosti a prax v danom obore !

Ďakujeme za Váš záujem o spoluprácu, prosím reagujte iba v prípade že spĺňate požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Soft skills - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

veľkoobchod, obchod, výroba, projekcia, architektúra

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť
Flexibilita - začiatky sú ťažké
Lojálnosť - nehľadáme partnera na jeden rok
Komunikatívnosť a rýchle rozhodovanie
Aktívny prístup
Viete si efektívne zadeliť pracovný čas

obchodno výrobná spoločnosť zameraná najmä na dodávky a montáž hliníkových a plastových výplní otvorov, presklených a prevetrávaných fasád, vonkajšieho tienenia, garážových brán, celosklenených zábradlí a iných atypických konštrukčných riešení pre najnáročnejších zákazníkov.
ID: 4212360  Megjelentetés dátuma: 7.12.2021  Alapbér (bruttó): 999 EUR/mesiac