Dokumentarista

IPESOFT, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, Žilina, Okres Žilina
Termín nástupu
1.2.2019
850 EUR + možná ročná prémia v rámci bonusového systému spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dokumentaristu/dokumentaristku do IT spoločnosti Ipesoft spol. s r.o. Naša spoločnosť realizuje projekty softvérových riešení a poskytuje komplexné služby pre zákazníkov v oblastiach priemyselnej výroby, energetiky a dopravy na Slovensku aj v zahraničí.

Náplň práce:
• zodpovednosť za udržiavanie technickej dokumentácie produktov spoločnosti,
• gramatická kontrola a formálna úprava dokumentácie,
• preklad technickej dokumentácie z/do anglického jazyka,
• administratívna podpora pri príprave dokumentácie do verejného obstarávania,
• podpora pri príprave školení, tvorbe náčrtov, prezentácií a ilustrovaných katalógov,
• administratívna podpora pri projektoch z fondov EÚ.

- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu viac ako 25 rokov,
- príjemné pracovné prostredie,
- zaujímavé finančné ohodnotenie a motivačný systém zamestnaneckých benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ostatné znalosti
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Výborná znalosť gramatiky
Skúsenosti s administráciou projektov z fondov EÚ výhodou

• Samostatnosť,
• Zodpovednosť,
• Spoľahlivosť,
• Precíznosť (dôraz a zmysel pre detail),
• Schopnosť dobrej organizácie práce,
• Skúsenosti s prácou s PC (MS Word, MS Excel).

Spoločnosť IPESOFT dodáva inovatívne softvérové riešenia pre energetiku a optimalizáciu výrobných procesov. Vyjadrením dôvery významných firiem našej spoločnosti je skutočnosť, že v portfóliu našich zákazníkov sú firmy ako U.S.Steel Košice, eustream, Slovenský plynárenský priemysel, Slovenské elektrárne, Slovnaft, Stredoslovenská energetika, ČEZ, ŽSR, Continental, EPS Belehrad, Kazašské železnice a ďalšie významné výrobné a energetické podniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3558730  Megjelentetés dátuma: 11.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 EUR + možná ročná prémia v rámci bonusového systému spoločnosti