Asistentka Front office (recepcia)

IPESOFT, s.r.o.

Miesto práce
Bytčická 2, 010 01 Žilina
Termín nástupu
Ihneď
700 EUR + možná ročná prémia v rámci bonusového systému spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistentku do IT spoločnosti Ipesoft spol. s r.o. Naša spoločnosť realizuje projekty softvérových riešení a poskytuje komplexné služby pre zákazníkov v oblastiach priemyselnej výroby, energetiky a dopravy na Slovensku aj v zahraničí.

Náplň práce:
• zabezpečenie kontinuálneho chodu recepcie,
• vykonávanie pomocných administratívno-ekonomických prác,
• prijímanie a evidovanie došlej korešpondencie,
• evidencia odoslanej korešpondencie a jej fyzické odosielanie (pošta, kuriér),
• správa databázy kontaktov (registrovanie nových kontaktov, aktualizácie),
• prijímanie hovorov a ich spracovanie (obsluha ústredne),
• vítanie prichádzajúcich návštev, evidovanie, smerovanie k príslušným pracovníkom,
• podpora pri koordinácii a organizácii obchodných stretnutí, podujatí, porád, školení, konferencií a workshopov,
• starostlivosť o zasadacie miestnosti a rokovania (rezervovanie a príprava zasadačiek),
• administratívna podpora jednotlivých úsekov spoločnosti (rezervovanie účasti na podujatiach; rezervovanie ubytovania, leteniek; tlač, kopírovanie, scanovanie a viazanie dokumentov),
• administratívna podpora a participácia pri príprave a realizácii firemných eventov,
• vystavovanie objednávok na vzdelávacie aktivity, kancelársky materiál, zabezpečovanie úradne overených prekladov do rôznych jazykov v spolupráci s externou agentúrou
• práca s firemnou registratúrou a participácia na správe registratúry – ukladanie uzavretých spisov do registratúry, spracovanie registratúrnych záznamov, výdaj spisov z registratúry, príprava spisov na vyradenie a pod.,
• administratívna podpora pri príprave dokumentácie do súťaží (výpisy z registrov, potvrdenia od verejných štátnych inštitúcií, orgánov samosprávy a pod.).

- práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu viac ako 25 rokov
- príjemné pracovné prostredie
- zaujímavé finančné ohodnotenie a motivačný systém zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,
• Samostatnosť,
• Zodpovednosť,
• Spoľahlivosť
• Precíznosť (dôraz a zmysel pre detail)
• Schopnosť dobrej organizácie práce
• Skúsenosti s prácou s PC (MS Word, MS Excel)

Spoločnosť IPESOFT dodáva inovatívne softvérové riešenia pre energetiku a optimalizáciu výrobných procesov. Vyjadrením dôvery významných firiem našej spoločnosti je skutočnosť, že v portfóliu našich zákazníkov sú firmy ako U.S.Steel Košice, eustream, Slovenský plynárenský priemysel, Slovenské elektrárne, Slovnaft, Stredoslovenská energetika, ČEZ, ŽSR, Continental, EPS Belehrad, Kazašské železnice a ďalšie významné výrobné a energetické podniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3427825  Megjelentetés dátuma: 21.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 EUR + možná ročná prémia v rámci bonusového systému spoločnosti