Account / Sales manager

IPD s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemusíš vedieť predať obyčajné pero ako Belfort. Veď DiCaprio tiež nedostal Oscara za Vlka z Wall Street. Stačí, ak budeš reprezentovať našu firmu najlepšie, ako vieš a vyargumentuješ u klienta, prečo by mal využiť digitálne služby práve v IPD. A keď už dostaneš klienta in house, budeš s ním komunikovať a dbať na jeho spokojnosť.
Náplň práce:
• aktívne oslovovanie nových klientov
• účasť na eventoch ako zástupca spoločnosti
• starostlivosť o existujúcich klientov
• osobné stretnutia s klientmi
• pravidelný reporting aktivít vedeniu agentúry

• firemný telefón, notebook
• teambuildingy, na ktoré budeš ešte dlho spomínať
• časová flexibilita

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošli na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• uprednostňuješ výsledky a nepoznáš výhovorky
• aspoň minimálna orientácia v oblasti IT, grafiky, marketingu
• komunikatívnosť – budeš ju naozaj potrebovať
• ak si už robil account a sales manažéra pre digitálnu agentúru, máš výhodu

IPD, s. r. o. je rýchlorastúca digitálna agentúra zaoberajúca sa tvorbou webových stránok a korporátnej identity, IT projektami, reklamnými a marketingovými službami.

IPD, s. r. o.
Miletičova 14
82108, Bratislava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3392773  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 € + provízie