Teamleader Junior- Nitra

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Coboriho, Nitra
Termín nástupu
1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Invia hľadá do svojich predných rád nového kolegu/ kolegyňu na pozíciu Junior Teamleader. Pokiaľ sa vnímate ako vedúci typ, drieme vo Vás obchodný duch a ovplývate výbornými komunikačnými schopnosťami, tak využite svoj potenciál a pridajte sa k nám!

Čo bude Vašou náplňou práce:
• Viesť vlastný tím predajcov zájazdov
• Rozvíjať a podporovať tím, zaškoľovať, kontrolovať a motivovať členov svojho tímu
• Aktívne reportovať kľúčové výkonnostné parametre tímu vedúcemu predaja
• Poskytovať spätné väzby predajcom, kontrolovať efektivitu predajného procesu
• Prinášať nápady k vylepšeniu predajného oddelenia aj našej firmy
• Výsledkom práce svojho tímu prispievať ku splneniu plánu spoločnosti a k udržaniu dlhodobej vedúcej pozície na trhu CA na Slovensku

Čo by ste mali spĺňať:
• Prirodzenú autoritu, schopnosť viesť a motivovať
• Proaktívny prístup, orientáciu na výsledok, predajné zmýšľanie
• Dobré komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
• Spoľahlivosť, dôkladnosť, vysoké pracovné nasadenie

Môžete sa tešiť na:
• Samostatnú a zodpovednú prácu na kľúčovej pozícii
• Mladý a priateľský kolektív
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rozvoja
• Veľkú slobodu v realizácii vlastných návrhov
• Širokú škálu firemných benefitov (relax days, zľavy na dovolenky, Multisport kartu, firemné akcie a mnoho ďalších)

Tešíme sa na Vás!

Tím Invia

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás veľmi dôležitá. Ako s Vašimi dátami nakladáme sa dočítate tu:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 4209420  Megjelentetés dátuma: 23.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac