Asistent/ka v Bratislave (brigáda)

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
máj
Mzdové podmienky (brutto)
3.60 EUR + odmeny až do výšky 65 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho back office oddelenia osobu, ktorá našim predajcom pomôže so všetkou administratívou. Musí byť rýchla, napriek tomu starostlivá, flexibilná a vedieť sa bleskovo rozhodovať. Pridaj sa ku špičke na trhu. V Invii sa nestratíš.

Čo presne Ťa u nás čaká?
• Administratívna podpora predajného tímu (kopírovanie, tlač, vybavovanie emailov)
• Zapisovanie zmlúv do systému / potvrdzovanie rezervácií
• Komunikácia s klientmi a CK
• Príprava hromadnej pošty
• Preklady textov z ČJ do SJ

Čo od Teba očakávame?
• Záujem o dlhodobú spoluprácu
• Schopnosť odpracovať 20 hodín / týždeň
• Skúsenosť s komunikáciou a administratívou
• Samostatnosť a zodpovedný prístup
• Príjemné vystupovanie

• Získaš prax v najväčšej internetovej cestovnej agentúre
• Prácu v mladom kolektíve
• Zamestnanie na dohodu o brigádnickej práci študenta
• Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• Zamestnanecké zľavy na dovolenku, multisport karta, firemné akcie a ďalšie

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás veľmi dôležitá. Ako s Vašimi dátami nakladáme sa dočítate tu:

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3668781  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3.60 EUR + odmeny až do výšky 65 EUR