Asistentka predajného teamu DPP

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2,80 euro/hodina + odměny do 80 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme osobnosť, ktorá nám pomôže zabezpečiť fungujúce zázemie kancelárie, podporí naše predajné oddelenie servisom tak, aby naši predajcovia mali čas len pre našich klientov. Osobnosť, ktorá je rýchla, napriek tomu starostlivá, flexibilný, vie sa bleskovo rozhodovať a chce získať skúsenosť u jednotky na trhu online predaja zájazdov Invia.sk.

Náplň práce:

* Administratívna podpora predajného tímu v call centre
  * Zapisovanie zmlúv do systému / potvrdzovania rezervácií
  * Komunikácia s klientmi a CK
  * Príprava hromadnej pošty
  * Vybavovanie administratívnych úkonov pre predajné oddelenie
  * Vystavovanie darčekových certifikátov, vstupeniek
  * Kopírovanie, tlač, vybavovanie emailov
*Uvádzanie prichádzajúcich klientov
*Preklady textov z ČJ do SJ

PONÚKAME:

* Zaujímavou brigádu u lídra v cestovnom ruchu
* Práca na dohodu o vykonaní práce
* Mzda 2,80 euro/hodina + odměny do 80 eur
* Pracovný čas: PO– PIA: 09.00 – 18.00, SO: 09.00-15.00
* Zaškolenie, mladý kolektív, práca v centre Bratislavy

Štrukturovaný životopis s fotografiou a s uvedením termínu možného nástupu posielajte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

OČAKÁVAME:

*nástup ihned
* Dochádzka = 30h / týždeň
* Minimálne SŠ / VŠ vzdelanie
* Ideálne študent / ka diaľkového štúdia VŠ
* Predchádzajúci prax v administratíve výhodou
* Veľmi dobrá orientácia na internete a PC
* Organizačné schopnosti, starostlivosť, zodpovedný prístup k zadaným úlohám

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3419597  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2,80 euro/hodina + odměny do 80 eur