Hľadáš super brigádu? Invia hľadá predajca zájazdov v Nitre!

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Coboriho 9, Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
28.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 EUR + odměny (mzda až do výše 1300 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš brigádu? Nepracuj pri páse, nesmaž hranolky! Rob niečo, čo má zmysel, v peknom a čistom prostredí. Nauč sa veľa o cestovnom ruchu a zarob si napríklad na vlastné putovanie po svete.

Najväčšia internetová cestovná agentúra Invia.sk hľadá do svojho tímu špecialistu predaja zájazdov.

A ČO ROBÍ NÁŠ ŠPECIALISTA ZÁJAZDOV?
Robí to, čo ho baví. Vyberá dovolenku pre našich klientov. Má prehľad, kde je najkrajšia pláž, kde hotel, kde reštaurácie a plní sny našim klientom o dokonalej dovolenke. TOTO NIE JE AKTÍVNY PREDAJ! Naši predajcovia volajú len tým klientom, ktorí nám sami poslali dopyt.

A PREČO VÁS TO BUDE BAVIŤ?
Pretože, koho by nebavilo cestovanie! Zvlášť, keď vám za neho ešte zaplatí!
Predávať môžete čokoľvek, energiu, plyn, telekomunikácie ... Ale dovolenku? Baviť sa s klientmi, ktorí vás sami oslovia a už sa vidia pod palmou, pomáhať im splniť ich sen ... A ešte si zarobiť slušné peniaze.
Zároveň budete pracovať s príjemnými a férovými ľuďmi.

Nástup je ihneď, tak dajte o sebe vedieť!

Tešíme sa na vás!
Tím Invia

Naši zamestnanci nás zaujímajú, máme pre nich rad benefitov: napríklad cestovanie po celom svete v rámci infocesty, školenia a mnoho ďalších!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3387032  Megjelentetés dátuma: 27.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 EUR + odměny (mzda až do výše 1300 EUR)