Vodič MKD

INVESTEX GROUPS, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
600 - 1 100 EUR/mesiacplus cestovné náhrady od cca 1400,- €, AT+DE minimálna mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Preprava tovaru na stabilných trasách, podľa vopred dohonutých podmienok v rámci SR, EÚ,
- práca na turnus – 3-4 týždne (SK-AT-DE-IT, NL, BE),
- servis vozidla,
- Jazdiť podľa AETR
- Kontrolovať množstvo a váhu tovaru podľa dokumentácie s realitou – hlásiť okamžite prípadné rozdiely
- Nepreťažovať súpravu
- Dodržiavať pravidlá cestnej premávky
- V súčinnosti s dispečerom plánovať pracovný čas a čas jazdy
- V prípade nejasnosti komunikovať s dispečerom ohľadom trasy, tovaru, ..
- Kontrolovať technický stav súpravy a predchádzať jej poškodeniu
- Kontrolovať termíny servisných prehliadok, TK a EK a v súčinnosti si dispečerom plánovať ich realizáciu vopred, nie po termíne
- Kontrolovať termíny platností dig. Karty vodiča, KKV, psychotesty, lekárske prehliadky, BOZP, ...
- Chrániť tankovacie a platobné karty pred ich stratou a odcudzením
- Tankovať podľa skúseností v krajinách, kde sú výhodnejšie ceny PHM ( napr. ak vie že bude tranzitovať cez Luxembursko, tak tankovať tam )
- Zabezpečiť tovar proti poškodeniu, posunutiu, ...
- Po naložení skontrolovať dokumenty, či sú v poriadku a všetky, v prípade nezrovnalostí toto ihneď nahlásiť na nakládke + dispečerovi

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám zašlite žiadosť spolu s profesijným životopisom prostredníctvom kontaktného formulára. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Počet rokov praxe

5

Potrebná kvalifikačná karta vodiča, psychotesty, zdravotná spôsobilosť, samostatnosť. Znalosť nemeckého jazyka výhodou.

INVESTEX GROUPS, a.s. je slovenskou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku a vo viacerých ďalších krajinách v oblasti obchodu, železničnej a cestnej prepravy a špedície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3666525  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 1 100 EUR/mesiacplus cestovné náhrady od cca 1400,- €, AT+DE minimálna mzda