Obchodník - špeditér NAD (Žilina)

INVESTEX GROUPS, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1700 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových zákazníkov
- získavanie zákaziek na kamiónovú prepravu tovarov
- organizačné zabezpečenie prepráv s dopravcami
- komunikácia s obchodnými partnermi
- spracovávanie cenových ponúk a spolupráca pri realizácii obchodných prípadov
- sledovanie priebehu prepravy, riešenie vzniknutých problémov
- spracovávanie colných dokumentov (v mieste výkonu práce aj priamo na colnom úrade)

- motivačné mzdové ohodnotenie
- práca v dynamickom obchodnom tíme
- vysoká samostatnosť v rozhodovaní

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, zašlite svoj profesný životopis spolu s motivačným listom prostredníctvom kontaktného formulára. V motivačnom liste uveďte odhadovanú Vami zabezpečenú doterajšiu priemernú mesačnú maržu (predaj mínus priamy náklad na dopravu tovaru) bez ostatných nákladov v eurách, ďalej priemerný počet Vami získaných zákaziek na dopravu tovaru za jeden mesiac a odhad Vašej percentuálnej účasti na realizácii uvedených zákaziek (osobitne v tomto roku a osobitne v minulom roku). Záujemcom o túto pracovnú pozíciu vopred ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí v motivačnom liste uvedú svoju doterajšiu výkonnosť podľa našich požiadaviek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika resp. ekonomika a obchod (je výhodou, nie podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť pracovať v skupine ale aj individuálne
- prax v oblasti dopravy tovarov
- znalosť AJ, NJ slovom aj písmom - výhodou
- zodpovednosť a lojalita
- spoľahlivosť a presnosť
- kvalita a korektnosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- odolnosť voči stresu pri vysokom pracovnom nasadení
- efektívne obchodné schopnosti a kreativita

INVESTEX GROUPS, a.s. je slovenskou spoločnosťou, ktorá pôsobí na Slovensku, v Čechách, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku a vo viacerých ďalších krajinách v oblasti obchodu, železničnej a cestnej prepravy a špedície.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3577468  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 - 1700 eur