Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kuchár

INVEST-TATRA s.r.o. - Hotel Panorama ****, Štrbské Pleso

Hotel Panorama Resort ****, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
01.07.2021
1 000 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda 1000,00Eur v hrubom + osobný príplatok do výšky 400Eur v hrubom podľa schopností uchádzača a prehodnotení po skúšobnej lehote, príplatky - SO,NE, sviatky, nadčasy, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v hotelovej kuchyni kde podávame bufetové raňajky a bufetové večere /do budúcnosti prechod na servírované menu/. Počas dňa príprava jedál z A la Carte lístku. Počas konferencií, školení príprava coffe breakov, rautov atď. Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.

- bezplatné ubytovanie
- možnosť odborne sa vzdelávať
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár, zmenový kuchár, raňajkový kuchár

Počet rokov praxe

1

- zodpovedný
- komunikatívny
- s chuťou učiť sa
- tímový hráč
- dôsledný
- cieľavedomý

Hotel Panorama **** Štrbské Pleso kombinuje luxusné ubytovanie s panoramatickými výhľadmi na Vysoké Tatry, čím ponúka nezabudnuteľný zážitok spojenia prírody a pohodlia.
Špičkový 4-hviezdičkový hotel nachádzajúci sa v srdci Vysokých Tatier. Pýšime sa vysokým štandardom služieb, jedinečným prostredím a profesionálnym prístupom k našim hosťom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3981888  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac