Údržbár a pod. - dlhodobá práca pre šikovného majstra (Ponuka je naďalej aktuálna).

INVEST progress, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
6 EUR/hod.Po osvedčení kvalitného výkonu práce možnosť výrazného zvýšenia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o kumulovanú funkciu na údržbárske práce v rodinných domoch a administratívnych budovách, drobné práce na stavbe, záhradné práce a drobné technické práce.

Investičná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou a následným prenájmom vlastných stavieb v Bratislave - Starom Meste, hľadá šikovného pracovitého, manuálne zručného a spoľahlivého nefajčiara - majstra (prácu na živnosť alebo na dohodu). Ponúkame rôznorodú pomocnú manuálnu prácu podľa aktuálnych potrieb (vrátane zabezpečovania drobných nákupov stavebných materiálov) na dokončovaní našich stavieb, na práce na údržbe záhrad (drobné úpravy, sadenie, starostlivosť o zeleň a pod), na pravidelnú údržbu v našich stavbách určených na prenájom, pričom požadujeme manuálnu zručnosť minimálne v rozsahu bežnej starostlivosti napr. o rodinný dom a záhradu. Vítané je ovládanie základov elektroinštalácií, vodoinštalácií alebo ovládanie sadrokartonárskych, murárskych, maliarskych prác a pod. Nástup možný ihneď alebo podľa dohody.

Mzdové podmienky a ďalšie benefity budú predmetom dohody s vybranými uchádzačmi. Žiadame serióznych uchádzačov, ktorí spĺňajú naše vyššie uvedené kritériá, aby zasielali svoje štruktúrované životopisy s uvedením dosiahnutého vzdelania, doterajšej praxe a zoznamu prác, ktoré viete samostatne a odborne vykonávať.

Ponuky zasielajte emailom na adresu [email protected] prípadne nás môžete kontaktovať na tel. č. 0905 611 077. Z kapacitných dôvodov budú spätne kontaktovaní len nami vybraní uchádzači. Na ponuky záujemcov, ktorí nemajú prax v nami požadovaných prácach, nebudeme reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, Stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nefajčiar, nealkoholik,
- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť,
- časová flexibilita,
- zodpovedný a spoľahlivý prístup,
- schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo,
- ochota učiť sa,
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie,
- zmysel pre poriadok a precíznosť,
- čistý výpis z registra trestov,
- dochvíľnosť,
- samostatnosť,
- zodpovednosť za vykonanú prácu,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť.

Investičná spoločnosť v stavebníctve a v prenájme nehnuteľností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3931254  Megjelentetés dátuma: 25.11.2020  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.