Pracovník SBS v administratívnej budove v Starom Meste v Bratislave. Práca vhodná aj na privyrobenie

INVEST progress, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Podľa dohody
5,6 EUR/hod.Od 5,632 €/hod vrátane príplatkov + odmeny podľa kvality práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník strážnej služby v administratívnej budove v Starom Meste v Bratislave.
Spoločnosť prevádzkujúca bezpečnostnú službu hľadá pracovníka strážnej služby na stráženie v administratívnej budove.

Práca je na dohodu alebo na skrátený úväzok. Práca zaručuje pracovníkovi pravidelný stály príjem. Rozsah odpracovaných hodín si môže na každý nasledujúci kalendárny mesiac naplánovať každý pracovník sám podľa svojich možností. Práca je vhodná aj ako doplnenie príjmu ku hlavnému pracovnému pomeru. Služby sú v dvanásťhodinových zmenách: denná služba od 7.00 hod. do 19.00 hod., nočná služba od 19.00 hod. do 7.00 hod.

Žiadame serióznych záujemcov zasielať svoju ponuku spolu so životopisom VÝLUČNE MAILOM na [email protected] Prosím neposielajte ponuky poštou, ani sa neuchádzajte o prácu osobne, ani nás nekontaktujte telefonicky, dokiaľ nemáte vopred stanovený termín pohovoru. Na základe zaslaného životopisu budú záujemcovia pozývaní na pracovný pohovor. Pohovor sa uskutoční po vopred dohodnutom termíne v Bratislave. Na ponuky od záujemcov, ktorí nespĺňajú vyššie uvedené podmienky, nebudeme reflektovať. Ubytovanie nezabezpečujeme. Vážni záujemci spĺňajúci vyššie uvedené požiadavky v prípade potreby o viac informácií volajte 0905611077.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Platný preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)
Nutnými požiadavkami sú: platný preukaz odbornej spôsobilosti pracovníka SBS, bezúhonnosť, čistý odpis z registra trestov - bez záznamov. Vyžadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou, vítané je vysokoškolské vzdelanie.

Investičná spoločnosť v stavebníctve a v prenájme nehnuteľností.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2560895  Megjelentetés dátuma: 10.2.2023  Alapbér (bruttó): 5,6 EUR/hod.