Key Account Manager/ obchodní manager pro klíčové zákazníky

INVENT HR Consulting, s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nadnárodní společnost MOBILBOARD s. r. o. je provozovatel reklamy na dopravních prostředcích veřejné dopravy (autobusy, trolejbusy, tramvaje). Našimi klienty jsou velké reklamní agentury, ale i přímí zadavatelé v rámci prodejní sítě v Česku a na Slovensku. Našimi partnery jsou dopravní společnosti.
MOBILBOARD je na trhu inovátor - stále hledá a uvádí do provozu nové technologie a projekty. Aktuálně rozvíjíme projekt Wi-Fi reklama v MHD, který má velký potenciál rozvoje, jedná se o novou formu výkonnostního mobilního marketingu. Prostřednictvím naší samostatné pobočky v Bratislavě zajišťujeme služby i na Slovensku.
Jste typ člověka, který se rád stará o obchodní partnery a dokáže s nimi vybudovat dlouhou spolupráci? Umíte si vše spočítat? Chcete se stát součástí společnosti, která je dlouhodobě inovátor v oboru? Pokud ano, hledáme právě Vás!
Do pobočky v Bratislavě hledáme spolehlivého kolegu s větrem v zádech. Chceme se posouvat dál, proto hledáme lidi, kteří jsou lepší než my a mají nové nápady i nadhled.

Jaká by byla Vaše náplň práce?
Budete mít na starost styk s nejdůležitějšími klienty a péči o ně, odpovědnost za poskytované služby a reprezentaci společnosti. Budete pravá ruka Managing Directora s podporu mateřské firmy v ČR.
Dále:
• péče o stávající zákazníky a budování dlouhodobých vztahů
• aktivní získávání nových zakázek
• příprava kalkulací pro nové projekty a nabídkové akce
• evidence databáze klientů a obchodní agendy
• vedení obchodních případů, sjednávání subdodávek a realizace prezentací

Pokud hledáte práci, která není jednotvárná a máte chuť s námi pracovat na zajímavých projektech a starat se o klíčové zákazníky, neváhejte a kontaktujte nás.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout:
• perfektní zaškolení v sídle firmy v ČR
• motivující platové ohodnocení v závislosti na plnění klíčových ukazatelů
• různorodou práci ve zcela specifickém oboru pohyblivého outdooru
• firemní automobil
• další zaměstnanecké benefity včetně občerstvení, firemních akcí, aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Nadnárodní společnost MOBILBOARD.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
Hledáme komunikativního člověka s obchodním duchem, který umí pracovat samostatně a má již prokazatelnou praxi v obchodním jednání.
Dále:
• VŠ vzdělání
• komunikativní znalost anglického jazyka
• pokročilé obchodní a prezentační dovednosti
• organizační schopnosti a schopnost sebereflexe
• chuť aktivně se podílet na rozvoji projektů a zapojit se do týmové práce
• ŘP sk.B – aktivní řidič
• uživatelská znalost MS OFFICE (internetové nástroje a aplikace)

Co je pro nás důležité:
Hledáme člověka s chutí na sobě pracovat a rozvíjet své znalosti v oboru, týmového hráče, který dokáže vést svůj tým k vzájemné spolupráci a má zodpovědný přístup k práci a reprezentační schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká firma zabývající se personálním poradenstvím s působností v ČR a jsme držitelem licence ke zprostředkování zaměstnání i v rámci EU.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3310356  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018