Zmenový majster

Introplast, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 281/41, Senica
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat 800 - 1000 € (podľa odbornosti) + prémie do výšky 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie kolektívu na zmene, výroba plastových výliskov, nastavovanie vstrekolisov, zabezpečenie plynulého chodu výroby na zmene podľa plánu výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, práca aj na nočné zmeny, riadenie kolektívu.
Potrebné odbornosti vyškolíme.

Firma Introplast a.s. sa zaoberá výrobou výliskov z plastov pre automobilový a spotrebný priemysel. Vstrekolisy od 50 do 2700 ton uzatváracej sily umožňujú vyrábať plastové výlisky rôznych veľkostí. Firma ponúka aj výrobky na extrúznej linke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3692465  Megjelentetés dátuma: 12.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat 800 - 1000 € (podľa odbornosti) + prémie do výšky 10%