Strojník

INTHERM s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
13.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
7€/h + dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha strojov : otočný báger, traktorbáger, osemkola

Paušál, telefón, ubytovanie v mieste výkonu práce, príspevok na cestovné príp. služobné vozidlo

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás v prípade záujmu na tel. č. 0917474320

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť

Sme mladá rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, v ktorej pôsobí skvelý kolektív. Samozrejmosťou pre Nás je férové ba až nadštandardné jednanie so zamestnancami. Výkopové práce, výstavba inžinierských sietí.
ID: 3385624  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 7€/h + dohoda