Náborový pracovník s nemčinou

Interwork, s.r.o.

Miesto práce
Františkánska 27, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
pri plnom úväzku 900€ brutto plus odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie kandidátov na určené pozície
- organizácia výberových pohovorov
- kreatívne oslovovanie partnerov na obsadenie otvorených pozícií
- správa zložiek kandidátov v databázovom programe
- komunikácia so mzdovým oddelením
- vypracovanie administratívnych podkladov na prideľovanie a vysielanie zamestnancov

- práca v mladom a malom dynamickom kolektíve
- pracovná doba podľa dohody

Odpovedať budeme prednostne uchádzačom vybratým do prvého kola pohovorov. Prosíme zaslať životopis v slovenskom jazyku, len v prípade, že vyhovujete požiadavkám. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme pre vlastné potreby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, riadenie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- proaktívny a kreatívny prístup k práci
- radosť s komunikácie s kandidátmi
- dôslednosť v administratívnej správe
- jazyková gramotnosť - nemčina na dobrej komunikačnej (ústne a písomne) úrovni
- znalosť francúzskeho jazyka výhodou

Spoločnosť s povolením na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania č. AA/2010/18544/7012/OISS.
Činnosť spoločnosti na území Slovenskej republiky a Európe.
Spoločnosť vlastní bankovú záruku BNP Paribas.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3640114  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: pri plnom úväzku 900€ brutto plus odmeny podľa výkonu