Montér/zámočník/mechanik s francúzštinou

Interwork, s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hovoríte po francúzsky?
Mate záujem pracovať vo Francúzsku v strojárstve?
Tak hľadáme práve vás.
Spoločnosť INTERWORK hľadá samostatných, schopných, zručných a zodpovedných pracovníkov pre krátkodobé aj dlhodobé projekty do rôznych odvetví strojárskeho priemyslu so znalosťou francúzskeho jazyka.
Jedná sa o vzájomne kumulatívne pracovné pozície.

ubytovanie zdarma
dobre a načas platená práca
možnosť dlhodobej spolupráce
práca na pracovnú zmluvu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojársky priemysel, zákazky takmer po celom Francúzsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť s povolením na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania č. AA/2010/18544/7012/OISS.
Činnosť spoločnosti na území Slovenskej republiky a Európe.
Spoločnosť vlastní bankovú záruku BNP Paribas.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3156588  Megjelentetés dátuma: 28.7.2020  Alapbér (bruttó): 14 EUR/hod.