IT Linux administrátor (BA,ZA,LM)

InterWay, a. s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, Linux systémového administrátora s presahom do cloudovej oblasti, ktorý má za sebou minimálne 3 ročnú prax. Tvojou hlavnou náplňou práce bude navrhovať a spravovať infraštruktúru a aplikácie. A okrem toho:

- spravuješ prevádzku a administráciu serverovej infraštruktúry, aplikačných, databázových a webových serverov
- navrhuješ vylepšenia, testuješ a udržiavaš internú aj cloud IT infraštruktúru pre vývoj zákazníckych SW riešení
- zabezpečuješ podporu zákazníkov (aj interných) pri inštalácii, údržbe, administrácii a spravovaní cloud aplikácií a služieb

Čo požadujeme
- kompletná znalosť Linuxového prostredia
- znalosť a praktické skúsenosti s Cloud prostrediami - AWS, Azure výhodou
- zabezpečenie dostupnosti infraštruktúry podľa SLA, efektívneho monitorovania, riešenie problémov
- znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni porozumenie dokumentácie, absolvovanie školení a prípadnej certifikácie

Ak ťa nápň práce zaujla a achceš vedeiť viac, pošli nás svoje CV s krátkym popisom o tebe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a cloudové služby. Poskytuje komplexné web riešenia a služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4009815  Megjelentetés dátuma: 29.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac