Koordinátor študijných pobytov v zahraničí

InterStudy, s.r.o.

Miesto práce
Grösslingová 45, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
03.09.2018
základná zložka min. € 900 (podľa skúseností kandidáta), + po zaučení pohyblivá zložka formou pravidelných bonusov. V prípade relevantnej pracovnej skúsenosti je možnosť pozície s vyššou úrovňou samostatnosti a vyššou mzdou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia s klientmi, poskytovanie informácií, vypracovávanie ponúk
• spracovávanie a vybavovanie prihlášok na štúdium v zahraničí
• komplexné zabezpečovanie pobytov (v závislosti od skúseností kandidáta)
• komunikácia so zahraničnými partnerskými inštitúciami (v anglickom jazyku)
• pohovory s uchádzačmi (v anglickom jazyku)
• zabezpečenie doplnkových služieb (cestovné poistenie, vízové dokumenty, doprava)
• príprava informačných materiálov pre klientov nastupujúcich na pobyty
• spolupráca pri tvorbe propagačného materiálu
• účasť a reprezentovanie spoločnosti na veľtrhoch a iných podujatiach
• bežné administratívne práce, podpora senior koordinátora

• zaujímavá, rozmanitá a dynamická práca v stabilnej a etablovanej spoločnosti
• bonusový systém podľa dosiahnutých výsledkov
• každodenné aktívne využívanie angličtiny
• príležitostné služobné cesty v rámci Slovenska a do zahraničia
• príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
• možnosť postupu na vyššiu pozíciu
• v prípade relevantnej pracovnej skúsenosti min. 1 rok možnosť zaradenia na vyššiu pozíciu s vyšším finančným ohodnotením

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku a motivačný list prosíme zaslať na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívna, pozitívna a empatická osobnosť
• príjemné a profesionálne vystupovanie
• ochota vzdelávať sa, flexibilita
• samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť
• záujem o prácu v oblasti medzinárodného vzdelávania
• vlastná skúsenosť so študijným pobytom v zahraničí
• v prípade relevantnej pracovnej skúsenosti min. 1 rok možnosť zaradenia na vyššiu pozíciu

InterStudy je popredná poradenská a sprostredkovateľská agentúra špecializovaná na štúdium v zahraničí, ktorá na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov. Spolupracujeme s viac ako 200 zahraničnými vzdelávacími inštitúciami a organizáciami v 20 krajinách sveta.

Ako informačné centrum pre vysokoškolské štúdium v zahraničí je InterStudy oficiálnym slovenským zastúpením viac ako 50 štátnych vysokých škôl a univerzít z Holandska, Fínska, Belgicka, Dánska, Veľkej Británie a ďalších krajín.

Do nášho tímu hľadáme motivovaných kandidátov, ktorí preferujú dynamickú prácu, radi komunikujú, prinášajú vlastné nápady a svoju prácu vykonávajú s nadšením. InterStudy ponúka príjemné pracovné prostredie, férové pracovné podmienky a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3467042  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka min. € 900 (podľa skúseností kandidáta), + po zaučení pohyblivá zložka formou pravidelných bonusov. V prípade relevantnej pracovnej skúsenosti je možnosť pozície s vyššou úrovňou samostatnosti a vyššou mzdou.