Konzultant - Klientsky pracovník pobočky Košice

InterStudy, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
09.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od € 850 mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kontaktného centra v Košiciach hľadáme pracovníka/pracovníčku, ktorý/á bude mať na starosti:
- komunikáciu s klientmi - záujemcami o štúdium v zahraničí
- poskytovanie informácií o možnostiach štúdia v ponuke InterStudy
- asistenciu s prihláškami, preberanie, kontrolu a spracovávanie dokumentov
- súčinnosť pri vybavovaní prihlášok v spolupráci s programovými koordinátormi pôsobiacimi v centrále spoločnosti
- vedenie pohovorov v anglickom jazyku a dozor pri jazykových testoch a skúškach
- plánovanie a realizáciu prezentácií na stredných školách v regióne
- spoluprácu pri organizovaní a príprave informačných podujatí
- účasť na veľtrhoch a iných podujatiach v regióne
- prácu s databázou
- samostatné vedenie kontaktného centra
- bežné administratívne práce

- dynamická a zaujímavá práca v oblasti medzinárodného vzdelávania
- priestor pre samostatnosť
- dobré platové podmienky s možnosťou získania bonusov
- mobilný telefón aj na súkromné využívanie

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s motivačným listom (stačí v slovenskom jazyku) prosíme zaslať na e-mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a profesionálne vystupovanie
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
- vlastná skúsenosť s pobytom v zahraničí alebo pracovné skúsenosti v odbore
- záujem o prácu s ľuďmi
Po nástupe do zamestnania je potrebné absolvovať 3-týždňové zaškolenie v centrále spoločnosti v Bratislave. Ubytovanie môže zabezpečiť zamestnávateľ.

InterStudy je popredná poradenská a sprostredkovateľská agentúra špecializovaná na štúdium v zahraničí, ktorá na Slovensku pôsobí už viac ako 25 rokov. Spolupracujeme s viac ako 200 zahraničnými vzdelávacími inštitúciami a organizáciami v 20 krajinách sveta.

Ako informačné centrum pre vysokoškolské štúdium v zahraničí je InterStudy oficiálnym slovenským zastúpením viac ako 50 štátnych vysokých škôl a univerzít z Holandska, Fínska, Belgicka, Dánska, Veľkej Británie a ďalších krajín.

Do nášho tímu hľadáme motivovaných kandidátov, ktorí preferujú dynamickú prácu, radi komunikujú, prinášajú vlastné nápady a svoju prácu vykonávajú s nadšením. InterStudy ponúka príjemné pracovné prostredie, férové pracovné podmienky a bonusy podľa dosiahnutých výsledkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3393105  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od € 850 mesačne