Vedúci zmeny centrálneho skladu

Intersnack Slovensko, a.s.

Miesto práce
Nozdrkovce, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
836 EUR/mesiacmesačný bonus vo výške max. 84 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa práca v logistike, ktorá prináša každodenné výzvy? Si šikovný, samostatný, zodpovedný, chceš pracovať v perspektívnej spoločnosti a podieľať sa na jej úspechu ? Tak to si na správnom mieste! Ponúkame Ti v tom prípade zaujímavú prácu v harmonickom kolektíve, príjemne pracovné benefity a možnosť kariérneho rastu. Sme firma, kde vládne priateľská až rodinná atmosféra a nepotrpíme si tu na formálne autority.
Čo bude Tvojou hlavnou pracovnou náplňou?

* Fyzicky príjem a výdaj tovaru na základe objednávok a DL
* Účtovný príjem a prevod tovaru, materiálu a EUR paliet
* Objednávať vnútroštátnu prepravu
* Zodpovednosť za uskladnenie tovaru podľa FIFO a poškodený tovar
* Kontrolovať množstvo vráteného a reklamovaného tovaru so sprievodnými dokladmi
* Fyzicky kontrolovať a odsúhlasovať pripravený tovar s prepravcom, predajcom a zaisťuje jeho účtovné odpísanie zo skladovej evidencie
* Zodpovednosť za prebal Multipackov a stojanov, označenie (Metro) + POS materiály
* Udržiavať v sklade poriadok a starať sa o zverenú manipulačnú techniku
* Dodržiavať predpisy BOZP a PO na pracovisku

Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silnými značkami na trhu
Práca na hlavný pracovný pomer
Možnosť osobného i profesijného rastu
Príjemné pracovné prostredie
Doplnkové dôchodkové sporenie
Teambuildingové aktivity
Deputát
Príspevok na rekreáciu

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorých pozveme na pracovný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Zástup za dlhotrvajúcu PN
* Schopnosť a záujem sa učiť nové veci
* Tímový duch
* Riešiť operatívne problémy s prehľadom a rozvážnosťou
* Zameranie na detail a podstatu
* Skúsenosť v logistike ( výhodou FMCG)
* Skúsenosti s vedením tímu sú výhodou
* Precíznosť / spoľahlivosť / komunikatívnosť
* Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
* Práca / skúsenosť s WMS (Warehouse management system)

Intersnack Slovensko, a.s. - obchodná spoločnosť
Spoločnosť Intersnack Slovensko ponúka pestrú škálu slaných snackov už od roku 1994. Medzi jej výrobky patria zemiakové lupienky a rôzne snacky, slané pečivo a oriešky. V jej portfóliu sú napr. značky Chio, POM-BÄR, SLOVAKIA a Nutline.
Naša materská spoločnosť Intersnack Group so sídlom v Düsseldorfe je popredným výrobcom slaných snackov - po celej Európe má 16 dcérskych spoločností, 26 výrobných závodov a 6000 zamestnancov. Intersnack kladie dôraz na najvyššie štandardy kvality - od použitých surovín až po výsledný výrobok v atraktívnom obale. Výrobky spoločnosti Intersnack sa predávajú vo viac ako 70 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4121281  Megjelentetés dátuma: 13.7.2021  Alapbér (bruttó): 836 EUR/mesiac