Skladník

Intersnack Slovensko, a.s.

Miesto práce
Nozdrkovce, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacmesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný, samostatný a zodpovedný? Chceš sa stať členom kolektívu v spoločnosti, ktorá patrí k zamestnávateľom so stabilným zázemím a je lídrom v slanom potravinárskom segmente? Tak to si na správnom mieste! Ponúkame Ti prácu v harmonickom kolektíve, príjemné pracovné benefity a možnosť kariérneho rastu.
V prípade, ak si túto prácu ešte nerobil, radi Ťa trpezlivo zaučíme.

Čo bude tvojou hlavnou pracovnou náplňou?
* príjem a uskladnenie hotových výrobkov - práca s VzV vozíkom
* príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi (balenie, pikovanie)
* nakladanie a vykladanie vozidiel medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy
* denná práca so scenerom v systéme android
* spolupráca pri inventúre
* hygienicko-sanitačné práce v priestoroch pracoviska areálu
* 2 zmenná prevádzka (ranná/poobedná)

Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silnými značkami na trhu
Práca na hlavný pracovný pomer s 3 mesačnou skúšobnou dobou
Mesačné prémie
Možnosť osobného i profesijného rastu
Pracovné oblečenie
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie po skúšobnej dobe
Teambuildingové aktivity
Deputát
Rekreačný príspevok

Životopisy, prosím, zasielajte e-mailom. Vopred ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú reagovať na hľadanú pozíciu ale kontaktovaní budú len tí uchádzači, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník/expedient/manipulant - nie je to však podmienka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Chuť pracovať, zodpovednosť, spoľahlivosť
* Fyzická zdatnosť
* Skúsenosti s prácou v sklade výhodou
* Znalosť práce so scannerom výhodou
* Znalosť práce s PC výhodou
* Zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
* Oprávnenie na VZV - pokiaľ nie je, možnosť zaučenia
* Ochota pracovať na 2 zmeny

Intersnack Slovensko, a.s. - obchodná spoločnosť
Spoločnosť Intersnack Slovensko ponúka pestrú škálu slaných snackov už od roku 1994. Medzi jej výrobky patria zemiakové lupienky a rôzne snacky, slané pečivo a oriešky. V jej portfóliu sú napr. značky Chio, POM-BÄR, SLOVAKIA a Nutline.
Naša materská spoločnosť Intersnack Group so sídlom v Düsseldorfe je popredným výrobcom slaných snackov - po celej Európe má 16 dcérskych spoločností, 26 výrobných závodov a 6000 zamestnancov. Intersnack kladie dôraz na najvyššie štandardy kvality - od použitých surovín až po výsledný výrobok v atraktívnom obale. Výrobky spoločnosti Intersnack sa predávajú vo viac ako 70 krajinách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3667810  Megjelentetés dátuma: 10.5.2023  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac