Vodič autobusu

International Travel Services s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
855 EUR/mesiac+ diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava športových klubov, zamestnanecká doprava, pravidelná a nepravidelná preprava klientov
Starostlivosť o zverené vozidlo, čistota a kontrola stavu vozidla
Profesionálny prístup a slušné oblečenie

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu prosím zašlite žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so stručným životopisom na Email adresu: [email protected], tel. +421 948321865
Na osobné stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

5

Požadovaná prax v autobusovej doprave je minimálne 5 rokov

International Travel Services s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti vnutroštátnej a medzinárodnej autobusovej dopravy s kvalitným vozovým parkom (priemerný vek 2 roky), stabilným zázemím a vysokou progresiou. Naša spoločnosť spolupracuje s medzinárodnými renomovanými cestovnými kanceláriami, športovými klubmi.
ID: 3371467  Megjelentetés dátuma: 31.8.2021  Alapbér (bruttó): 855 EUR/mesiac