Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Ekonóm

International Medical Expert s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
dohodou
3 300 EUR/mesiacKontaktujte telefonicky 0905 607 377, Miloš Minarič, nie mailom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca nie je vhodná z domu.
Práca na pracovisku v Pezinku.
Kontaktujte 0905 607 377, nie mailom

- Vedenie evidencie a účtovanie dlhodobého majetku
hmotného, nehmotného majetku
- zaradenie, technické zhodnotenie, vyradenie
- odpisy, operatívna evidencia, poistenie, prenájom a iné)
- vedenie účtovníctva v súlade s legislatívou a internými postupmi
- reporty
- DPH priznanie, kontrolné výkazy a súhrnné výkazy
- komplexná účtovná závierka
- koncoročné daňové priznanie
- spracovanie hlásení, štatistické výkazy, Intrastat,
- komunikácia s klientom, audítormi a daňovým úradom
- zodpovedať za dodržiavanie termínov a poskytovanie služby v súlade rozsahu zmluvne dohodnutých podmienok s klientom

Kontaktujte 0905 607 377, Miloš Minarič, nie mailom

- Vykonávanie analýz zameraných na efektívne využívanie majetku
- Sledovanie ekonomiky oddelenia správy dlhodobého majetku
- Koncoročné uzávierky
- Sledovanie a vyúčtovanie prevádzkových nákladov
- Príprava a spracovanie podkladov pre inventarizáciu dlhodobého majetku
- Príprava podkladov pre fakturáciu nákladov súvisiacich s prevádzkou;
- Plnenie ďalších úloh a požiadaviek v oblasti účtovníctva
- Daň z motorových vozidiel
- Účtovná uzávierka
- Ekonomické poradenstvo
- Personalistika
- Štatistika

- správa daňovej agendy zverených spoločností
- príprava DPH priznaní a daňových priznaní k dani z príjmu
- príprava daňového priznania k dani z motorových vozidiel
(spolupráca s príslušným oddelením)
- úzka spolupráca s účtovným tímom
- participácia na rôznych projektoch
(zlepšovanie procesov, nastavenia systémov)

Práca v spolupráci s učtovníkom a s oddelením skladu.
Práca a benefity v oblasti produktov kozmetiky, estetickej medicíny, okuliarov. Kontaktujte 0905 607 377, Miloš Minarič, nie mailom

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať 0905 607 377, Miloš Minarič

www.medicals-cosmetics.com
www.estetickamedicina-ms.sk
www.maurosimon.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ůčtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

ekonom

Počet rokov praxe

5

Kontaktujte 0905 607 377, Miloš Minarič

- VZDELANIE V OBORE
samostatnosť a schopnosť samostatného plánovania
- zodpovednosť za pridelenú oblasť
- organizačné schopnosti (vedieť zorganizovať svoj čas,
plán, úlohy a dosahovať ich)
- precíznosť, zameranie na detail
- samostatné praktické myslenie
- flexibilita
- tímová práca
- odolnosť voči mentálnej záťaži, sebakontrola
- bezúhonnosť
zodpovedný prístup
samostatnosť
flexibilita
záujem o vzdelavanie v obore

International Medical Expert a Mauro Simon jClinic e spoločnosť poskytujúca zdravotnícke služby v oblasti oftalmológie, očnej optiky, estetickej medicíny, kozmetológie od r.1997. IME je výhradným distribútorom profesionálnych produktov pre kozmetológiu a estetickú medicínu aj kozmetických produktov na domáce použitie.

Info:
www.medicals-cosmetics.at

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3509638  Megjelentetés dátuma: 18.2.2023  Alapbér (bruttó): 3 300 EUR/mesiac