Opatrovateľka v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
25.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

Hľadáme k 38 r. klientke s ochrnutím so zavedenim kateterom opatrovateľku s aktívnou angličtinou a vodičským preukazom.. Podmienkou je ukončený opatrovateľský kurz a živnosť.Klientka žije vo veľkom dome na okraji dediny,s manželom a 4r dcérkou. Opatrovateľka má k dispozícii vlastný komfortný domček prepojený s ich domom. Starostlivosť vyžaduje fyzickú zručnosť s liftom a skúsenosti s týmto typom pacientov. Na mieste vás zaučí naša opatrovateľka.Turnus minimalne 6 týždnov,plat na deň je 90 eur.Žiadne vedľajšie náklady nie sú. . Nastup od 24.4.2019.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spolocnost ponuka 24hodinu starostlivost v domacnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Praca s liftom, skusenosti z opatrovatelstva su vitane.

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3648203  Megjelentetés dátuma: 18.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 200 - 2 700 EUR/mesiac