Inženýr kvality

International Automotive Components Group s.r.o. (IAC) závod Hodonín/Hrušky

Místo práce
Hrušky, Břeclav - Hrušky, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
48 000 - 53 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat ve zbrusu nové výrobní hale?

Moderním a inspirativním prostředí?

Za motivující mzdu?

Přidej se k nám a rozšiř náš tým!

Popis práce na pozici Inženýr kvality:

  • Zodpovídá za plánování kvality a za kvalitu výrobku vůči zákazníkům v předsériové a sériové fázi
  • Zodpovídá za kvalitu výrobků u jednotlivých výrobních procesů
  • Účastní se zástavbových zkoušek (meisterbock/kubing) u zákazníka
  • Vypracovává a aktualizuje plán kontrol pro jednotlivé výrobní procesy
  • Plánuje, organizuje a připravuje sériové zkoušky airbagů – CoP testy
  • Zastupuje společnost, řeší a koordinuje zákaznické reklamace, analyzuje příčiny vad a stanovuje nápravné opatření
  • Připravuje náběh nových nebo změněných výrobků, zpracovává a předkládá PPAP dle požadavků zákazník

Požadavky na uchazeče:

  • Min. SŠ technického zaměření
  • Praxe v oblasti kvality min. 3 roky
  • Znalost Formel Q, svazků VDA, VW B2B
  • Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost nástrojů řízení jakosti (FMEA, 8D, 5 Why, Ishikawa)
  • Orientace v technických výkresech
  • Interní auditor dle ISO/IATF, VDA

Nabízíme:

  • Prémie již od 1.měsíce
  • Dovolenou navíc
  • Dotovanou stravu na pracovišti
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, sport
  • Zkušený a přátelský kolektiv
  • Docházkový bonus

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4370675  Megjelentetés dátuma: 30.6.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 48 000 Kč/měsíc