Можливість для людей з України

Zvárač / Zámočník - Stará Ľubovňa

INTERKOV STEEL, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 13, Hniezdne-Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiac- pre SZČO od 9 - 12 €/hod. - pracovná zmluva od 7 €/hod. - výška mzdy závisí od skúseností uchádzača po pracovnej skúške - možnosť nadčasov podľa výberu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie oceľových konštrucií podľa výkresovej dokumentácie
Skladanie a zváranie pozostáva z týchto celkov:
- konštrukcie pre mobilné drviče a triediče
- dopravníky
- konštrukcie pre mycie zariadenia
- opakovaná práca
- certifikát EN 111, EN 135

Prečo práve u nás ?
- práca v rodinnej prosperujúcej firme s priateľským kolektívom
- práca bez noriem
- práca v jednozmennej prevádzke 6:00 - 15:30
- výplata mzdy načas
- dobre platená práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zvárač, zámočník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rodinný podnik INTERKOV STEEL, s.r.o., pôsobí na trhu v oblasti strojárskeho priemyslu. Hlavnou činnosťou podniku je zákazková výroba a montáž ťažkých a ľahkých oceľových konštrukcií.
Náš hlavný výrobný program pozostáva z týchto častí:
• Technologické zariadenia pre stavebný a iný priemysel
• Mycie zariadenia pre úžitkové vozidlá
• Veľkokapacitné vane
• Tlakové nádoby, potrubia
• Žeriavová technika
• Konštrukcie pre úžitkové vozidlá
• Konštrukcie pre stavebné stroje
• Oceľové haly, budovy, nosné konštrukcie
• Oceľové konštrukcie pre stavebné celky

Ako rodinný podnik pracujeme spoločne, zodpovedne a flexibilne. Uprednostňujeme priateľskú atmosféru a dobré osobné ako aj obchodné vzťahy čo tvorí jeden z medzníkov našej spoločnosti.
Medzi ďalší dôležitý medzník patrí kvalita výroby, pri každom projekte dbáme na kvalitu výroby prostredníctvom našich dlhoročných výrobných skúseností.
Inovácie procesov výroby a technický rozvoj posúvajú podnik INTERKOV STEEL, ku popredným výrobcom oceľových konštrukcií v regióne. Zaradzujeme sa medzi exportné podniky z exportom do krajín: Česká Republika, Rakúsko, Švajčiarsko, Nemecko, Francúzsko, Belgicko.

Naše činnosti
- Zváranie a zámočnícke práce
- Delenie a opracovanie
- Povrchová úprava
- Montáž
- Práca v zahraničí

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3156608  Megjelentetés dátuma: 25.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac