Predavačka záclon a bytového textilu

INTERIÉR INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 12, okres Poprad
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
590-890

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj a záclon a bytového textilu. Šitie záclon.

Stravné lístky, koncoročné odmeny, samostatná prevádzka s dobrým kolektívom, empatický prístup zo strany zamestnávateľa a pod.

Vybratých uchádzačov budeme telefonický kontaktovať, resp. bližšie informácie poskytne priamo na predajni vedúci predajne Koberce trend Poprad.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Komunikatívnosť, bezúhonnosť, obchodné schopnosti, dobrý zdravotný stav. Šitie.

Sme prevádzkovateľ sieti predajni: KOBERCE.sk , ARMYSHOPU a e-shopov www.koberce.sk, www.zaclony.sk, www.dobrymatrac.sk, www.dobrylovec.sk.
Sme stabilná firma, ktorá sa úspešne rozvíja na trhu už viac ako 20 rokov. Medzi naše hlavné hodnoty patrí empatia, tolerancia a osobný prístup.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2765464  Megjelentetés dátuma: 13.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 590-890