Redaktor so zameraním na spravodajstvo

INTEREZ MEDIA s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
február, marec 2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu interez.sk hľadáme nových ľudí, ideálne z Banskej Bystrice a okolia, ktorí budú pre svoju prácu zanietení.

Čo budeš u nás robiť?

- výber tém (článkov), ich následné spracovanie a publikácia

- práca so sociálnymi sieťami

- sledovanie aktuálneho diania na Slovensku a vo svete

- editácia článkov

- redakcia v centre Banskej Bystrice s výhľadom na Barbakan

- čerstvá káva od rodinnej pražiarne kávy Zrnco

- čerstvé ovocie

- lístky do kina, festivaly či podujatia

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám:

- svoj životopis (v štruktúrovanej forme)

- napíš nám o tvojich skúsenostiach z predchádzajúcich jobov, kde, čo a ako si robil/a a prečo by sme ťa mali zobrať medzi seba

- pár viet o tebe, o tvojich záujmoch a o tom, prečo by sme si mali vybrať práve teba
Pošli nám zoznam článkov (pokojne prekliky na publikované články), ktoré máš za sebou a 3 návrhy na články, ktoré by si pre nás napísal/a a myslíš si, že majú DNA webu Interez — daj si záležať na pútavom nadpise

- všetko nám to pošli na email [email protected] s predmetom redaktor interez

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Očakávame od teba:

- čím máš väčšiu prax v médiách, tým lepšie

- aspoň 99 % gramatiku

- flexibilitu a schopnosť robiť pod časovou tiesňou

- musíš poznať Interez. Očakávame, že vieš, aký obsah sa ku nám hodí, a ktorý ku nám naopak vôbec nepatrí

- proaktivitu a schopnosť viesť tím ľudí

- To, že vieš pracovať s PC, internetom ako takým a sociálnymi sieťami, dúfame nemusíme spomínať

Byť smart je interez. Fráza, ktorú poznajú desaťtisíce ľudí po celom Slovensku, ale aj v Česku. interez je pojmom, ktorý formuje slovenskú mládež, no aj ľudí v produktívnom veku. Tím mladých ľudí tvorí presne cielený content na Facebooku, YouTube a v neposlednom rade na Instagrame.
ID: 4247263  Megjelentetés dátuma: 26.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac