Finančný analytik / Finančný kontrolór

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap (príp. dohodou)
2 200 EUR/mesiac2200,- € / brutto (finálna úroveň mzdy v závislosti od kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme úspešná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť a preto dopĺňame náš tím o ďalšiu pozíciu Finančného analytika - kontrolóra:
Hlavné zodpovednosti a úlohy:
- Zostavovanie a hodnotenie plnenia finančných plánov spoločnosti
- Analýza aktuálneho finančného stavu
- Porovnávanie reálnej situácie s prognózami a plánmi
- Interpretácia a prezentácia riešení jednotlivých analýz a odporúčania pre vedenie spoločnosti
- Vypracovávanie plánov, prognóz a analýz jednotlivých druhov nákladov a výnosov
- Controlling
- Spracovávanie rozpočtov, prognóz, pravidelných reportov a ad hoc reportov
- Optimalizácia ukazovateľov v spolupráci s inými oddeleniami
- Finančný reporting, implementácia nového systému reportovania

Čo Vám ponúkame navyše:
- perspektívne a stabilné zamestnanie v silnej skupine významných slovenských spoločností
- príspevok na III.pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- mobilný telefón, notebook
- zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
- zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
- vernostné odmeny pri pracovných jubileách
- kompletný pitný režim na pracovisku, stravné lístky nad rámec zákona
- otvorenú , neformálnu a vysoko kreatívnu firemnú kultúru
- firemné večierky, teambuildingy

Budeme radi, ak nám spolu so životopisom zašlete aj motivačný list.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované

Spoločnosť INTERAGROS, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Europskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, analýzy, reporting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

- vysokoškolské ekonomické vzdelanie
- Microsoft Excel a Power Point na úrovni expert
- skúsenosti s SQL a Navision výhodou, nie sú však podmienkou
- skúsenosti so zavádzaním a implementáciou reportovacieho systému výhodou
- analytické a logické myslenie
- predpoklady pracovať s väčším objemom dát
- nadšenie pre prácu s finančnými ukazovateľmi, analýzami, reportami
- precíznosť, dôraz na detail
- časová flexibilita, pozitívny prístup k práci a záujem rozvíjať sa

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3689148  Megjelentetés dátuma: 31.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 200 EUR/mesiac2200,- € / brutto (finálna úroveň mzdy v závislosti od kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)